7 راه‌های جذاب برای بهبود ورق گالوانیزه مهارت‌های شما ورق گالوانیزه

لازم به ذکر است که یکی از بیشترین کاربردهای ورق گالوانیزه، تولید ورق گالوانیزه رنگی و ورق شیروانی رنگی است، که

توسط مدیر سایت در 16 اسفند 1402

لازم به ذکر است که یکی از بیشترین کاربردهای ورق گالوانیزه، تولید ورق گالوانیزه رنگی و ورق شیروانی رنگی است، که در رنگ ها و ابعاد مختلفی تولید و عرضه می گردد. شرکت آهن اینفو مرجع تخصصی قیمت گذاری و عرضه محصولات فولادی در اصفهان می باشد و نرخ ها را به صورت روزانه به روز رسانی می کند. یکی از انواع محصولات گالوانیزه که با استفاده از دستگاه های رول فرمینگ تولید می شود، شیت شیروانی رنگی است که کاربردهای زیادی را به خصوص در صنعت ساخت و ساز به خود اختصاص می دهد و به تنهایی انواع مختلفی دارد. بر این اساس سازه هایی که ابعاد بیش از 30 متر مربع داشته بر اساس متر مربع محاسبه گردیده و ابعاد کمتر از آن بر اساس هر دستگاه ارزش گذاری می گردد.بدین شکل که قیمت کانکس 30 متری مسکونی یعنی ابعادی مانند 10 متر طول و 3 متر عرض یا حتی 7 متر طول و 4 متر عرض که می شود 28 متر مربع در مجموع. هر تولید کننده بسته به روش تولید، استانداردها و مدل دستگاه ها، کیفیت متفاوتی از ورق های گالوانیزه را ارائه می نماید. وزن سبک ورق گالوانیزه رنگی، زیبایی ظاهری، مقاومت بالا در برابر رطوبت و خوردگی، هزینه نگهداری پایین، نصب آسان از جمله ویژگیهایی است که ورق گالوانیزه رنگی را به محصولی پرکاربرد و محبوب تبدیل کرده است. Content w as g᠎en᠎er​ated by GS A Content ᠎Generato᠎r DEMO.

انواع ورق گالوانیزه را معمولا بر اساس فرمینگ آنها به دستههای مختلفی تقسیم میکنند. برای خرید ورق گالوانیزه به صورت آنلاین، ابتدا حساب کاربری خود را در سایت اصفهان آهن ایجاد کنید. به این ترتیب مشخص است که برای طبقهبندی ورقها به ویژگیهای متفاوت آنها توجه میکنند. این روش از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه بوده و مقاومت بالایی نیز به ورق می بخشد. برای محاسبه وزن ورق گالوانیزه می توانید در آهن نامه بخش محاسبه جداول وزنی با روش محاسبه وزن ورق فولادی بیشتر اشنا گردید. به طور کلی ضخامت های 1 تا 6 میلی متر برای صنایع برق و الکترونیک به کار می روند، اما هر کدام برای یک سری از سیم ها و قطعات استفاده می شوند. اکنون، بسته به فرآیند گالوانیزه و کیفیت کلی ورقهای فولادی گالوانیزه، آنها در گریدهای متعددی تقسیم میشوند. روش های تولید محصولات گالوانیزه دو مورد کلی است که در ایران بیشتر روش غوطه وری گرم استفاده می شود.

تفاوت این سه دسته ورق گالوانیزه در شکلگیری گل یا کریستال گالوانیزه بر روی ورق است که به سرعت سرد کردن ورق و میزان روی بکار رفته در فرایند گالوانیزاسیون بستگی دارد. از نظر شکل ظاهری سطح ورق، این محصولات به سه دسته ورق گالوانیزه بدون گل، ورق گل ریز و ورق گل درشت تقسیم بندی میگردد که هر خصوصیات منحصر به فرد خود را دارند. در نتیجه ورق های گالوانیزه در سه نوع بدون گل، گل ریز و گل درشت تقسیم می شوند. معتبرترین و بزرگ ترین تولید کنندگان ورق گالوانیزه فولادی در بازار ایران شامل: شرکت فولاد مبارکه اصفهان، شرکت صنایع هفت الماس، شرکت فولاد تاراز شهرکرد، گروه صنایع هفت الماس، مجموعه فولاد امیرکبیر کاشان، شرکت ورق خودرو شهرکرد (شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری) و کارخانه فولاد دشتستان می باشند. لوله های گالوانیزه گلخانه از نورد ورق های بسیار بزرگ فولادی تولید می شوند و در متراژهای معین (استاندارد 6 متر) برش می خورند. طول استاندارد این شاخه ها 6 متر است.

بهترین نوع این محصول مربوط به کارخانه فولاد مبارکه و فولاد امیرکبیر کاشان است. اگر قصد خرید انواع پلیت گالوانیزه، اعم از پلیت سقف و رنگی را دارید یا محصولی با درصد کوتینگ خاص مدّ نظرتان است، با کارشناسان ما در شرکت مهندسی آنلاین سازه تماس بگیرید تا به بهترین نحو راهنمایی شوید. البته تولید کنندگان داخلی تنها توان تولید تا ضخامت 2 میلی متر را دارند و ضخامت های بیشتر از آن (به عبارتی ورق با ضخامت 3، 4 و 5) وارداتی بوده و عمده آن ها از ورق گالوانیزه چین تأمین می گردند. فروش ورق گالوانیزه از سوی کارخانجات یک سهمیه خاصی برای تولید کنندگان داشته و برای خرید مقدار بیشتر باید از مرجع های پخش و قیمت گذاری خصوصی مانند آهن اینفو کمک بگیرید. ساخت انواع مخازن ساکن یا متحرک:ورقهای گالوانیزه به عنوان مادهای مناسب برای تولید مخازن تانکر انتخاب میشوند. از جمله استفاده های این محصولات می توان به ساخت مخازن تانکرها،کابینت ها، لوازم خانگی مانند لباسشویی و یخچال، ساخت تابلوهای برق، تولید لوله و پروفیل و به سبب آن کاربرد در ساختمان سازی اشاره کرد. کاربردهای این شیت ها بسیار متنوع هستند و ما تنها چند مورد از آن ها را بیان می کنیم تا با گستردگی استفاده از این فلزات آشنا شوید.

آهن و فولاد دو ماده حذف نشدنی از صنایع مختلف هستند، اما برای جلوگیری از معایبی مانند خوردگی و زنگ زدگی آن ها را گالوانیزه می کنند. قیمت لوله گالوانیزه گلخانه، یکی از مهمترین نکاتی است که برای سرمایه گذاری و احداث گلخانه به آن توجه می شود. یکی از اقتصادیترین وبهترین روشهای گالوانیزه کردن روش غوطه ور کردن در حوضچه ی مذاب است به این صورت که کلافههای ورودی از خط نورد سر به همدیگر جوش زده و به شکل یک نوار پیوسته میشود و سپس ورقها در بخش شست شو، به واسطه برس زنی از چربیها شسته شده و به کمک هوای داغ خشک میشود. این دسته از ورقها در ساختمان بیرونی، نمای ساختمان، سقف سازه، دربها، مشبکها، قطعات خودرو، لوازم خانگی، قابهای تجاری و تیرهای فولادی استفاده میشود. جهت محاسبه قیمت هر متر ورق گالوانیزه ابتدا باید از ضخامت پوشش روی و نرخ کیلویی این محصول مطلع باشیم. بر اساس وزن هر متر مربع می توان نرخ آن را به صورت کیلویی محاسبه کرد. قیمت ورق گالوانیزه کیلویی را نیز با مراجعه به جدول وزن این محصول می توانید به دست آورید. فروشگاه آهن پخش از تخفیفات و پیشنهادهای ویژه نیز برخوردار است که میتواند به شما در صرفهجویی در هزینهها کمک کند، بنابراین اگر شما به دنبال راهی برای دسترسی به قیمتهای روز ورق گالوانیزه و اطلاعات دقیق در مورد این محصول هستید، فروشگاه آهن پخش بهترین منبع برای شما است.

قیمت ورق گالوانیزه 70 همواره در وب سایت آهن اینفو به روز رسانی می شود و بهترین نوع آن در کارخانه های فولاد مبارکه و تاراز یافت می شود. مجموعه آهن اینفو به عنوان مرجع قیمت گذاری و پخش محصولات فولادی همواره سعی در ارائه بهترین کیفیت و کمترین نرخ را دارد، اما مواردی مانند نوسانات ارزی و نوسانات اقتصادی در این موضوع اثر گذار است. قیمت ورق گالوانیزه 50 بر روی لوازم خانگی و این قطعات تأثیر دارد، اما برای مکان هایی که در معرض خوردگی و زنگ زدگی بیشتر هستند، مناسب تر است. فناوری ساندویچ پنل گالوانیزه از دهه 1950 وجود داشته است و در حال حاضر یک راهحل عالی برای ساختمانها و کاربردهایی است که به عایق حرارتی و صوتی، حفاظت در برابر آتش یا مقاومت در برابر خوردگی نیاز دارند. قیمت ورق گالوانیزه وارداتی به طور مستقیم با قیمت دلار در ارتباط است. قیمت ورق گالوانیزه تولید داخل کشور ایران با ورق های وارداتی کمی با هم متفاوت است.

آیا قیمت ورق گالوانیزه در آهن اینفو به قیمت درب کارخانه است؟ نرخ تمامی محصولات فولادی و گالوانیزه همواره به صورت روزانه و لحظه ای در وب سایت آهن اینفو بارگذاری و به روز رسانی می شود. قیمت ورق گالوانیزه 55 در وب سایت آهن اینفو به صورت روزانه به روز رسانی می گردد. بسته به موجودی انبار و سفارش مورد نظر متقاضیان از 24 ساعت تا 3 روز کاری تحویل ورق ها متغیر است. زمان تحویل کالاها چقدر است؟ جهت خرید ورق گالوانیزه پس از استعلام قیمت از طریق سایت و یا تماس با واحد فروش آهن اینفو سفارش خود را توسط یکی از کارشناسان فروش ثبت نمایید تا در اسرع وقت مشخصات محصول، قیمت، شرایط تسویه یا شرایط پرداخت، زمان بارگیری، تاریخ تحویل کالا و سایر جزئیات سفارش به صورت پيش فاكتور برای شما ارسال شود. ورق گالوانیزه با فلز روی (ZINK) پوشش داده می شود این پوشش به مرور زمان از بین میرود و تخریب پذیر است.منبع
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن